2014. augusztus. 10., 20:59   |

DVTK-Haladás 3-0 (0-0)
Németh Ádám
Gólszerző: Jagodics (öngól) a 68., Németh a 82., Fehér (öngól) a 89. perben

A DVTK lépett fel támadólag a meccs elején, de az első nagy helyzet a Haladás előtt adódott, Nagy Olivér néhány csellel becsapta védőjét, 14 méterről kapura lőtt, a labda a bal kapufáról pattant vissza a mezőnybe. A szombathelyiek jól megszervezték védelmüket, a DVTK hiába birtokolta többet a labdát, gólt sokáig nem sikerült szereznie. A 68. percben végül egy Haladás-játékos segítségével megszületett a hazaiak vezető találata, Gosztonyi András bal oldali beadását követően Jagodics Márk igyekezett felszabadítani, de rosszul ért bele a labdába, ami a lábáról a saját kapujába pattant (1-0). A 82. percben Gosztonyi lövése után Rózsa Dániel csak kiütni tudta a labdát, Németh Milán jól helyezkedett, és a kipattanót 10 méterről a hálóba küldte (2-0). A 90. percben újabb öngólt lőtt a Hali, egy bal oldali beadás után Fehér Zoltán lábáról perdült a kapuba a labda (3-0).