Az OTP Bank Liga 2. fordulójának pénteki játéknapján a DVSC-TEVA a ZTE FC otthonában gyűjtötte be a három pontot.

ZTE FC - DVSC-TEVA 0-2 (0-0)

Vezette: Szabó Zsolt (Kispál Róbert, ifj. Tóth Vencel)

Gólszerző: Kulcsár a 77., Yannick a 79. percben

A ZTE kezdte jobban a mérkőzést, az első negyedórában többször is közel járt a gólszerzéshez, ám lehetőségei kimaradtak. A folytatásban átvették az irányítást a vendégek, de erejükből csak érvénytelen gólra futotta a szünetig. A második félidőben is a Debrecen irányított, majd a 77. percben megszerezte a vezetést is: Adamo Coulibaly beadása után Kulcsár Tamás lőtt kapura, a labda egy védőn megpattanva jutott a hálóba (0-1). Két perccel később eldöntötte a három pont sorsát a DVSC, Rezes László átadása után Yannick 7 méterről vette be Vlaszák Géza kapuját (0-2). A hajrában a ZTE már nem tudott újítani, így a vendégek második meccsüket is megnyerték a szezonban, a hazaiak pedig továbbra is pont nélkül állnak.