Két percen belül két öngól a vb-házigazda meccsén

2017. október. 10., 11:53   |

Magyar játékvezetői hármas vezette az Oroszország-Dél-Korea barátságos találkozót.

Moszkvában mérkőzött a jövő évi labdarúgó-világbajnokság rendezője, Oroszország Dél-Korea válogatottjával. A házigazdák a 44. percben a krasznodari csatár, Fedor Smolov góljával szereztek vezetést. A dél-koreai Joo-Young Kim példátlanul peches volt: egy percen belül két öngólt vétett, így az 57. percben már háromgólos volt a házigazdák előnye. A 83. percben a Lokomotiv Moszkva középpályáa, Alekszej Mirancsuk érte el a negyedik találatot. Az ázsiak a hajrában kozmetikáztak az eredményen Kwon Kyung-Won és Ji Dong-Won révén, ezzel 4-2 lett a végeredmény.

A találkozót Kassai Viktor vezette, asszisztensei Tóth Vencel és Ring György voltak.