Kihasználta az emberelőnyt a Pápa

2013. november. 01., 21:13   |

Pénteken egy mérkőzést rendeztek az OTP Bank Liga 13. fordulójából, a Lombard Pápa a Kecskemétet győzte le.

Lombard Pápa - KTE-Phoenix Mecano 3-1 (1-1)
Farkas Ádám
Gólszerző: Arsic a 22., Kenesei a 49., Arsic a 52., ill. Balázs a 37. percben

Az első negyedóra változatos játékot hozott, mindkét kapusnak kellett nagyot is védenie. A 22. percben vezetést szerzett a Pápa, egy bal oldali beadást követő rossz felszabadítási kísérlet után Lazar Arsic került lövőhelyzetbe, és 15 méterről kilőtte a bal alsó sarkot (1-0). A 37. percben Gréczi Gábor futott el a bal szélen, beadására Balázs Zsolt érkezett jó ütemben és a léc alá lőtt (1-1). Másodpercekkel a szünet előtt a vendégek fiatal védője, Farkas András megkapta második sárga lapját, a második félidőt emberhátrányban játszotta le a KTE. A 49. percben a csereként beállt Kenesei Krisztián egy jobb oldali beadás után két védő közül kilépve a kapuba továbbított (2-1). Három perccel később Tóth Gábor adott be jobbról, Lazar Arszics megelőzte védőjét és a jobb sarokba passzolt (3-1).