Kispesti siker a rangadón

2007. szeptember. 02., 21:00   |

Az UEFA-kupa küzdelmeitől hétközben búcsúzó Honvéd a bajnok Debrecen ellen remek második félidei játékával zsebelte be a három pontot a Soproni Liga 7. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

A bajnok Debrecen kispesti vendégjátékának első félideje kevés helyzetet, de nagy küzdelmet hozott, az igazán érdekes történéseket a második játékrészben láthatták a nézők. A DVSC szinte egyből a fordulás után megszerezte a vezetést, Sándor Tamás pontos átadása után Leandro de Almeida 13 méterről bombázott a kapuba (0-1). A gól után feljavult a Honvéd játéka, s a 62. percben Bárányos Zsoltszöglete után Hercegfalvi Zoltán 5 méterről csúsztatott a hálóba (1-1). Három perccel később ismét Bárányos adott gólpasszt, Tóth Balázs 7 méterről fejelt a kapuba (2-1). A 71. minutumban Bárányos az Guie-Guie Gneki Abraham buktatásáért megítélt tizenegyesből állította be a végeredményt (3-1).

Soproni Liga, 7. forduló:

Budapest Honvéd - DVSC-TEVA 3-1 (0-0)
Gólszerző: Hercegfalvi a 62., Tóth B. a 65., Bárányos (11-esből) a 71., illetve Leandro a 47. percben
Kiállítva: Bárányos a 83. percben