Ligakupa: a Vidi a negyedik elődöntős

2014. április. 02., 19:46   |

A fehérváriak magabiztos, 3-0-ás győzelemmel harcolták ki a legjobb négy közé kerülést.

Szerdán rendezték a Ligakupa negyeddöntőjének utolsó mérkőzését, a Videoton FC a PMFC-Matiast fogadta. A pécsi 1-1-es döntetlen után a vendégek nem a legerősebb összeállításukban léptek pályára a visszavágón, a szakmai stáb azokra a labdarúgókra számított, akik nem szerepelnek rendszeresen az élvonalbeli bajnokikon. A Vidi végig nagy fölényben játszva 3-0-ra nyerte meg a találkozót, de helyzetei alapján nagyobb is lehetett volna a különbség a lefújáskor.

A fehérváriak a DVSC-TEVA ellen játszanak az elődöntőben, míg a Ferencváros a DVTK-val mérkőzik a fináléba kerülésért. Az első mérkőzéseken április 22-én, a visszavágókat egy héttel később játsszák le.

Videoton FC - PMFC-Matias 3-0 (1-0) Gólszerzők: Juhász a 21., Haraszti a 71., Zé Luis a 84. percben Továbbjutott a Videoton FC 4-1-es összesítéssel