Magabiztos előnyt szerzett a DVSC-Teva

2013. április. 16., 20:28   |

A Magyar Kupa első elődöntőjében a másodosztályú Vasas nem tudta megnehezíteni a debreceniek dolgát.

A Ness Hungary NB II Keleti csoportját vezető Vasas a címvédő DVSC-Tevát fogadta kedden a Magyar Kupában. A vendégek már a 9. percben vezetéshez jutottak, a Pölöskey Péter buktatásáért megítélt büntetőt Ferenczi János értékesítette (0-1). Tíz perccel később újabb tizenegyeshez jutott a Debrecen, Ferenczi ezúttal is magabiztosan lőtt a bal sarokba (0-2). A tartalékosan felálló angyalföldiek az első félidőben nem tudtak veszélyt jelenteni a debreceni kapura, a vendégek veszélyesebbek voltak, és a 68. percben Czvitkovics Péter találatával három gólra növelték az előnyüket (0-3). A hajrában Czvitkovics lőtt egy kapufát is, de az eredmény már nem változott, a DVSC-Teva magabiztos előnnyel várhatja a visszavágót.