Merkantil Bank Liga: elkészült az ősz pontos menetrendje
2017. augusztus. 21., 14:06
|
Az MLSZ Versenybizottsága kitűzte a Merkantil Bank Liga 7-21. fordulóinak pontos kezdési időpontjait.
A közvetítési jogok tulajdonosával, az MTVA-val történt egyeztetések után az is eldőlt, hogy a szeptemberi fordulókból mely mérkőzéseket közvetíti élőben a televízió.
Merkantil Bank Liga, a 7-21. forduló kezdési időpontjai:
7. forduló
szeptember 1., péntek:
GYIRMÓT FC - GYŐR SOROKSÁR SC 18.00 (M4 Sport)
szeptember 2., szombat
SZOLNOKI MÁV FC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15.00
BUDAÖRS - MTK BUDAPEST 16.30
BUDAFOKI MTE - SOPRONI VSE 16.30
VÁC FC - WKW ETO FC GYŐR 16.30
CEGLÉDI VSE - KISVÁRDA MASTER GOOD 16.30
DOROGI FC - KBSC 16.30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - ZTE FC 18.00
AQVITAL FC CSÁKVÁR - BFC SIÓFOK 18.00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA 18.00
8. forduló
szeptember 10., vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 16.30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - BUDAFOKI MTE 16.30
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA - DOROGI FC 16.30
KBSC - SOROKSÁR SC 16.30
MTK BUDAPEST - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 17.00 (M4 Sport)
AQVITAL FC CSÁKVÁR - GYIRMÓT FC GYŐR 18.00
BFC SIÓFOK - CEGLÉDI VSE 18.00
ZTE FC - VÁC FC 18.00
WKW ETO FC GYŐR - SZOLNOKI MÁV FC 18.00
SOPRONI VSE - BUDAÖRS 18.00
9. forduló
szeptember 17., vasárnap
BUDAÖRS - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16.00
BUDAFOKI MTE - WKW ETO FC GYŐR 16.00
VÁC FC - KISVÁRDA MASTER GOOD 16.00
CEGLÉDI VSE - AQVITAL FC CSÁKVÁR 16.00
SOROKSÁR SC - SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA 16.00
DOROGI FC - MTK BUDAPEST 16.00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - BFC SIÓFOK 18.00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - SOPRONI VSE 18.00
GYIRMÓT FC GYŐR - KBSC 18.00
SZOLNOKI MÁV FC - ZTE FC 18.00 (M4 Sport)
10. forduló
szeptember 24., vasárnap
CEGLÉDI VSE - GYIRMÓT FC GYŐR 16.00
KISVÁRDA MASTER GOOD - SZOLNOKI MÁV FC 16.00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 16.00
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA - KBSC 16.00
BFC SIÓFOK - VÁC FC 17.00 (M4 Sport)
AQVITAL FC CSÁKVÁR - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 18.00
ZTE FC - BUDAFOKI MTE 18.00
WKW ETO FC GYŐR - BUDAÖRS 18.00
SOPRONI VSE - DOROGI FC 18.00
MTK BUDAPEST - SOROKSÁR SC 18.00
11. forduló
október 1., vasárnap
BUDAÖRS - ZTE FC 15.00
BUDAFOKI MTE - KISVÁRDA MASTER GOOD 15.00
SZOLNOKI MÁV FC - BFC SIÓFOK 15.00
VÁC FC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 15.00
KBSC - MTK BUDAPEST 15.00
SOROKSÁR SC - SOPRONI VSE 15.00
DOROGI FC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15.00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - CEGLÉDI VSE 17.00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - WKW ETO FC GYŐR 17.00
GYIRMÓT FC GYŐR - SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA 17.00
12. forduló
október 8., vasárnap
CEGLÉDI VSE - VÁC FC 15.00
KISVÁRDA MASTER GOOD - BUDAÖRS 15.00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - SOROKSÁR SC 15.00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - GYIRMÓT FC GYŐR 17.00
AQVITAL FC CSÁKVÁR - SZOLNOKI MÁV FC 17.00
BFC SIÓFOK - BUDAFOKI MTE 17.00
ZTE FC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 17.00
WKW ETO FC GYŐR - DOROGI FC 17.00
SOPRONI VSE - KBSC 17.00
MTK BUDAPEST - SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA 17.00
13. forduló
október 15., vasárnap
BUDAÖRS - BFC SIÓFOK 15.00
BUDAFOKI MTE - AQVITAL FC CSÁKVÁR 15.00
SZOLNOKI MÁV FC - CEGLÉDI VSE 15.00
VÁC FC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 15.00
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA - SOPRONI VSE 15.00
KBSC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15.00
SOROKSÁR SC - WKW ETO FC GYŐR 15.00
DOROGI FC - ZTE FC 15.00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - KISVÁRDA MASTER GOOD 17.00
GYIRMÓT FC GYŐR - MTK BUDAPEST 17.00
14. forduló
október 22., vasárnap
VÁC FC - GYIRMÓT FC GYŐR 14.30
CEGLÉDI VSE - BUDAFOKI MTE 14.30
KISVÁRDA MASTER GOOD - DOROGI FC 14.30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA 14.30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - SZOLNOKI MÁV FC 17.00
AQVITAL FC CSÁKVÁR - BUDAÖRS 17.00
BFC SIÓFOK - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 17.00
ZTE FC - SOROKSÁR SC 17.00
WKW ETO FC GYŐR - KBSC 17.00
SOPRONI VSE - MTK BUDAPEST 17.00
15. forduló
október 29., vasárnap
BUDAÖRS - CEGLÉDI VSE 13.30
BUDAFOKI MTE - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13.30
SZOLNOKI MÁV FC - VÁC FC 13.30
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA - WKW ETO FC GYŐR 13.30
KBSC - ZTE FC 13.30
SOROKSÁR SC - KISVÁRDA MASTER GOOD 13.30
DOROGI FC - BFC SIÓFOK 13.30
MTK BUDAPEST - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17.00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 17.00
GYIRMÓT FC GYŐR - SOPRONI VSE 17.00
16. forduló
november 5., vasárnap
SZOLNOKI MÁV FC - GYIRMÓT FC GYŐR 13.30
VÁC FC - BUDAFOKI MTE 13.30
CEGLÉDI VSE - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13.30
BFC SIÓFOK - SOROKSÁR SC 13.30
KISVÁRDA MASTER GOOD - KBSC 13.30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - SOPRONI VSE 13.30
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - BUDAÖRS 116.00
AQVITAL FC CSÁKVÁR - DOROGI FC 16.00
ZTE FC - SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA 16.00
WKW ETO FC GYŐR - MTK BUDAPEST 16.00
17. forduló
november 12., vasárnap
BUDAÖRS - VÁC FC 13.30
BUDAFOKI MTE - SZOLNOKI MÁV FC 13.30
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA - KISVÁRDA MASTER GOOD 13.30
KBSC - BFC SIÓFOK 13.30
SOROKSÁR SC - AQVITAL FC CSÁKVÁR 13.30
DOROGI FC - CEGLÉDI VSE 13.30
SOPRONI VSE - WKW ETO FC GYŐR 16.00
MTK BUDAPEST - ZTE FC 16.00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 16.00
GYIRMÓT FC GYŐR - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16.00
18. forduló
november 19., vasárnap
BUDAFOKI MTE - GYIRMÓT FC GYŐR 13.00
SZOLNOKI MÁV FC - BUDAÖRS 13.00
VÁC FC - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13.00
CEGLÉDI VSE - SOROKSÁR SC 13.00
BFC SIÓFOK - SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA 13.00
KISVÁRDA MASTER GOOD - MTK BUDAPEST 13.00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - DOROGI FC 16.00
AQVITAL FC CSÁKVÁR - KBSC 16.00
ZTE FC - SOPRONI VSE 16.00
WKW ETO FC GYŐR - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16.00
19. forduló
november 26., vasárnap
BUDAÖRS - BUDAFOKI MTE 13.00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - ZTE FC 13.00
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA - AQVITAL FC CSÁKVÁR 13.00
KBSC - CEGLÉDI VSE 13.00
SOROKSÁR SC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13.00
DOROGI FC - VÁC FC 13.00
SOPRONI VSE - KISVÁRDA MASTER GOOD 16.00
MTK BUDAPEST - BFC SIÓFOK 16.00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - SZOLNOKI MÁV FC 16.00
GYIRMÓT FC GYŐR - WKW ETO FC GYŐR 16.00
20. forduló
december 3., vasárnap
DOROGI FC - SZOLNOKI MÁV FC 13.00
SOROKSÁR SC - VÁC FC 13.00
KBSC - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 13.00
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA - CEGLÉDI VSE 13.00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - KISVÁRDA MASTER GOOD 13.00
GYIRMÓT FC GYŐR - BUDAÖRS 15.00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - BUDAFOKI MTE 15.00
MTK BUDAPEST - AQVITAL FC CSÁKVÁR 15.00
SOPRONI VSE - BFC SIÓFOK 15.00
WKW ETO FC GYŐR - ZTE FC 15.00
21. forduló
december 10., vasárnap
KISVÁRDA MASTER GOOD - WKW ETO FC GYŐR 13.00
BFC SIÓFOK - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13.00
CEGLÉDI VSE - MTK BUDAPEST 13.00
VÁC FC - KBSC 13.00
SZOLNOKI MÁV FC - SOROKSÁR SC 13.00
BUDAFOKI MTE - DOROGI FC 13.00
BUDAÖRS - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13.00
AQVITAL FC CSÁKVÁR - SOPRONI VSE 15.00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA 15.00
ZTE FC - GYIRMÓT FC GYŐR 15.00