Nem hagyta magát a REAC

2008. március. 24., 20:00   |

A Soproni Liga 20. fordulója hétfőn a REAC - Győri ETO mérkőzéssel zárult. A változatos, izgalmas mérkőzés 2-2-es döntetlennel zárult.

A hazaiaké volt az utolsó szó

REAC - Győri ETO FC 2-2 (1-0)
Vezette: Bede Ferenc (Erős Gábor, Szalai Zoltán)
Gólszerző: Somorjai a 27., Torma a 73. illetve Brnovic a 47., Böőr az 50. percben

A mérkőzés első részében mindkét csapat alakított ki helyzeteket, de a vezetést a REAC szerezte meg: a 27. percben Somorjai Tamás 13 méterről lőtt a kapuba (1-0). A győriek az 47. percben egyenlítettek, ekkor Pákolicz Dávid lövése után Szántai Levente ugyan még védett, ám a kipattanó labdát Bojan Brnovics közelről a hálóba továbbította (1-1). Három perccel ezután aztán már vezetett is a zöld-fehér együttes, Böőr Zoltán tört ki a védők közül, s hat méterről a kapu bal oldalába helyezett (1-2). A REAC azonban nem adta fel, és a 73. percben egyenlített is, Torma Gábor tíz méterről emelt a hálóba (2-2).

(Fotó: nb1.hu)