Nem hibázott a Győri ETO

2012. április. 06., 20:20   |

Az OTP Bank Liga 23. fordulójának pénteki mérkőzésén a győriek a Kaposvárt győzték le hazai pályán.

Győri ETO - Kaposvári Rákóczi 2-1 (2-0)
Fábián Mihály (Farkas Balázs, Márkus Tamás)
Gólszerző: Pátkai a 9., Varga a 25., ill. Bebeto a 46. percben

Győri helyzetekkel kezdődött a mérkőzés, és a 9. percben a vezetést is megszerezték a hazaiak. Babic jobb oldali beadása után Pátkai Máté öt méterről fejelt a bal alsó sarokba (1-0). A gól után is maradt a győri fölény, és a 25. percben érkezett az újabb találat is, Völgyi Dániel bal oldali beadását követően Varga Roland megelőzte védőjét és a bal sarokba fejelt (2-0). A kaposváriak még az első félidőben kettős cserét hajtottak végre, ezzel stabilabbá vált a játékuk, és pár másodperccel a fordulás után sikerült szépíteniük is, Haruna labdájával Bebeto iramodott meg a jobbösszekötő helyén, majd 12 méterről a kapu bal oldalába lőtt (2-1). A folytatásban a haziak több nagy helyzetet is kihagytak, de ezúttal ez is belefért, mert a Kaposvár nem tudott egyenlíteni, 2-1-es hazai győzelemmel ért véget a találkozó.