Nem tudott meglépni az MTK

2008. március. 17., 20:44   |

A Soproni Liga 19 fordulójának hétfői meccsén az MTK a Diósgyőrt fogadta. A mérkőzésen a hazaiak szereztek vezetést, de a vendégek a finisben egyenlítettek, így az MTK előnye csupán egy pont az őt üldöző Debrecen és Honvéd előtt.

Homma a 90. percben mentett pontot

MTK Budapest – DVTK 1-1 (0-0)
Vezette: Bognár Tamás (dr. Szabó Péter, Kovács Zoltán)
Gólszerző: Kanta J. az 55. illetve Homma a 90. percben

Az MTK kezdte aktívabban a mérkőzést, de a Diósgyőr hamarosan felvette a kesztyűt, így változatos, élvezetes mérkőzést láthattak a nézők. A kék-fehérek az 55. percben szereztek vezetést, ekkor Kanta József 25 méterről, szabadrúgásból lőtt Köteles László kapujába (1-0). A gól után azonban nem adták fel a vendégek, továbbra is lelkesen és veszélyesen játszottak, és a találkozó utolsó percében sikerült is egyenlíteniük: egy szabadrúgás után Végh Zoltán ugyan még mentett, ám a kipattanó labdát Kazuo Homma az üres kapuba helyezte (1-1).

(Fotó: nb1.hu)