Öngóllal mentett pontot a Ferencváros

2011. május. 01., 19:50   |

A Monicomp Liga 26. fordulójának zárómeccsén a DVSC-TEVA a hajráig győzelemre állt a Ferencváros otthonában, de a házigazdák egy öngóllal döntetlenre hozták az összecsapást.

Ferencvárosi TC -DVSC-TEVA 1-1 (0-0)

Vezette: Iványi Zoltán (Kispál Róbert, Lémon Oszkár)

Gólszerző: Mijadinoszki (öngól) a 84., ill. Coulibaly az 56. percben

Az első komolyabb helyzetek a Ferencváros előtt adódtak, majd a Debrecen is kialakított néhány kecsegtető lehetőséget, de szünetig nem esett gól. A fordulás után a vendégek átvették az irányítást, és az 56. percben megszerezték a vezetést: Bódi Ádám passzát követően Adamo Coulibaly tört kapura, majd a jobb sarokba helyezett (0-1). A folytatásban is a debreceniek irányították a játékot, és úgy tűnt, megszerzik a három pontot, ám a 84. percben önmagukat fosztották meg a győzelemtől: egy jobb oldali beadást követően Mirsad Mijadinoszki a saját kapujába fejelt (1-1). Az eredmény már nem változott a lefújásig, így egyik csapat sem tudta kihasználni, hogy a két még befogható dobogós együttes, a Paks és a Kaposvár is pontokat veszített.