A Soproni Liga 15., egyben utolsó őszi fordulójának nyitómeccsén a hajdúságiak a Paks otthonából hozták el a három pontot.

Az első félidőben eldőlt

Paksi FC-DVSC-TEVA 0-2 (0-2)
Kassai Viktor (Erős Gábor, Hegyi Péter)
Gólszerző: Rudolf a 20., Szakály a 39. percben

Az éllovas Debrecen kezdte jobban a mérkőzést, az első negyedóra után átvette az irányítást, majd a 20. percben megszerezte a vezetést. Bernáth Csaba passza után Rudolf Gergely a 16-os jobb sarkától hajszálpontosan csavart a jobb felső sarokba (0-1). A 39. percben ismét gólra váltotta mezőnyfölényét a hajdúsági gárda: egy vendég akció végén a paksiak nem tudtak felszabadítani, Szakály Péter pedig 19 méterről a jobb alsó sarokba helyezett (0-2). A második félidőben már a Paks támadott többet, de néhány ígéretes helyzetnél tovább nem jutott, így a Debrecen magabiztosan nyert, és a megszerzett három ponttal a tabella élén zárta az őszi szezont.