2015. március. 08., 20:59   |

Budapest Honvéd - MTK Budapest 0-2 (0-0)
Vezette: Pintér Csaba
Gólszerző: Kanta a 64., Csiki a 68. percben

Az első félidőben a pályaválasztó Honvéd játszott némi fölényben, de komolyabb helyzeteket nem tudott kialakítani a Bozsik-stadionban ezúttal vendégként szereplő MTK kapuja előtt. A kék-fehérek csak azt követően találtak magukra, hogy az 54. percben középpályásukat, Khaly Iyane Thiamot második sárgája után kiállította a játékvezető. A 64. percben Kanta József ívelt a jobb oldalról, szabadrúgásból középre, a beadást mindenki elvétette, a labda pedig így akadálytalanul jutott a kapu jobb oldalába (0-1). Négy perccel később gyors kontrát vezetett az MTK, Baki Ákos a felfutó Horváth Zsoltot hozta játékba, ő pontosan centerezett, a középen érkező Csiki Norbertnek pedig már nem volt nehéz dolga, csak pár lépésről az üres kapuba kellett passzolnia (0-2). Honvéd a folytatásban sem tudott élni emberelőnyével, az MTK magabiztosan tartotta meg vezetését, és nyerte meg a mérkőzést.

DVSC-Teva - Újpest FC 0-0
Vezette: Erdős József

Az első félidőben többet birtokolta a labdát a DVSC, de enyhe fölénye meddő volt, sőt, az Újpest került közelebb a gólszerzéshez, a játékrész legnagyobb helyzetét Asmir Suljic hagyta ki. A második félidőben valamivel veszélyesebb lett a Loki, de a hadilábon állt a helyzetek kihasználásával, Tisza Tibor, Kulcsár Tamás és Aleksandar Jovanovic sem célzott jól a kapu előtt. Az újpestiek lelkesen őrizték a döntetlent, a DVSC-n pedig nem látszott, hogy mindent megtesz a győzelem érdekében, így nem is lehetett más a találkozó vége, mint gólnélküli döntetlen.