Otthon kapott ki az Újpest

2007. augusztus. 13., 21:05   |

Az NB I negyedik fordulójának hétfői mérkőzésén az Újpest a Kaposvárt fogadta. A taktikusan játszó vendégek a második félidőben kétszer is betaláltak a házigazdák kapujába, és meglepetésre három ponttal távoztak a fővárosból.

Taktikus futballal nyert a Kaposvár

Az első félidőben nem kápráztatták el a nézőket a csapatok, kevés helyzet adódott a kapuk előtt, a hazaiak még büntetőből sem tudtak betalálni, a 31. percben Rajczi Péter tizenegyesét kivédte Milinte Árpád. A második félidő 10. percében meglepetésre vezetést szerzett a Kaposvár: Szakály Péter a jobb oldalról tálalt a középen érkező Oláh Lóránt elé, aki 12 méterről a bal alsó sarokba helyezett (0-1). A gól után az történt a pályán, amit a vendégek akartak, Prukner László együttese a 70. percben növelte előnyét: Andre Alves dos Santos tette le a labdát Dusan Vasiljevicnek, aki 13 méterről, kapásból a jobb sarokba lőtt (0-2). A hajrában a hazaiak már nem tudtak újítani, így Urbányi István együttese pont nélkül zárta a találkozót, a Kaposvár pedig győzelmével feljött a negyedik helyre a tabellán.

Újpest-Kaposvár 0-2 (0-0)
Gólszerző: Oláh az 56., Vasziljevics a 70. percben

(A mérkőzések jegyzőkönyvei megtekinthetők a Bajnokságok menüpont alatt, az Eredmények címszónál.)

(Fotó: nb1.hu)