Otthon vesztett pontokat az Újpest

2008. november. 07., 21:03   |

A Soproni Liga 14. fordulójában az újpestiek már a 2. percben vezetést szereztek a Győr ellen, de a vendégeknek végül sikerült egy ponttal távozniuk a Megyeri útról.

Emberhátrányban mentett pontot a Győr

Újpest FC-Győri ETO 1-1 (1-1)
Vezette:
Mészáros István (Kispál Róbert, Ring György)
Gólszerző: Supic (öngól) a 2., ill. Tokody a 20. percben
Kiállítva: Zámbó a 75. percben

A hazaiak korán megszerezték a vezetést, a mérkőzés első góljára kevesebb mint két percet kellett várni: egy hazai akció végén úgy tűnt, fel tudnak szabadítani a győri védők, ám a labda megpattant Zoran Supicon, és a bal alsó sarokban kötött ki (1-0). A 20. percben az egykoron Újpesten futballozó Tokody Tibor egyenlített, a támadó 24 méterről bombázott a bal felső sarokba (1-1). A második félidőben mindkét oldalon akadtak helyzetek, de gólt nem sikerült szerezni a csapatoknak. A 75. percben a győriek tíz emberre fogyatkoztak, ám az Újpest nem tudta kihasználni az emberelőnyt, így 1-1-es döntetlennel zárult a találkozó.