Pakson is pont nélkül maradt a Rákóczi

2013. szeptember. 13., 21:38   |

Az OTP Bank Liga 7. fordulójának nyitómeccsén a paksiak mindkét félidőben szereztek egy gólt a Kaposvár ellen.

MVM Paks - Kaposvári Rákóczi 2-0 (1-0)
Farkas Ádám
Gólszerző: Windecker a 41., Simon a 78. percben

Az első félidő első felében a kaposváriaknak voltak veszélyesebb lehetőségei, de gól egyikből sem született, a Paks viszont a 41. percben megszerezte a vezetést: Bori Gábor jobb oldali beadása után az öt és feles jobb oldalánál érkező Windecker József fejelt a kapuba (1-0). Az 52. percben Waltner Róbert megkapta második sárga lapját, a Rákóczi emberhátrányban fejezte be a meccset. Nyolc perccel később kis híján mégis sikerült az egyenlítés, Balázs Benjámin 21 méterről a kapufát találta el. A mérkőzés a 78. percben dőlt el, ekkor egy jobb oldali beadás után Simon Attila vette le a labdát, majd egy csel után 8 méterről a léc alá lőtt (2-0).