Pontot szerzett Debrecenben az ETO

2011. április. 03., 20:01   |

A címvédő Debrecen hazai pályán játszott döntetlent a Győrrel a labdarúgó Monicomp Liga 21. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

DVSC-TEVA - Győri ETO FC 1-1 (0-0)

Vezette: Bognár Tamás (Erős Gábor, Szpisják Zsolt)

Gólszerző: Czvitkovics (11-esből) a 49., illetve Dinjar a 60. percben

Az első félidő nem hozott nézőbarát futballt, elmaradtak a helyzetek, látványos akciók híján kevés izgalom történt az első 45 percben. A fordulás után valamelyest feljavult a mérkőzés, és ekkor már a gólok sem maradtak el: a 49. percben Linas Pilibaitis rántotta le Szakály Pétert a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Czvitkovics Péter értékesítette (1-0). A kapott gól után aktívabb lett az ETO, és az 59. percben megszerezte az egyenlítő találatot: Ji-Paraná hosszan előreívelt labdáját Marko Dinjar szerezte meg, majd 9 méterről a léc alá emelt (1-1). Az utolsó félórára leült a mérkőzés, újabb gól már nem esett, a döntetlennel a címvédő DVSC nem tudott elmozdulni a hatodik helyről a tabellán.