Puskás-sikerrel kezdődött a tavasz

2014. február. 28., 21:03   |

Tóth II Balázs 80. percben szerzett találata döntött az OTP Bank Liga 18. fordulójának első meccsén.

Puskás Akadémia - MVM Paks 1-0 (0-0)
Erdős József
Gólszerző: Tóth II Balázs a 80. percben

A Puskás Akadémia az első félidőben aktívabban futballozott, többet birtokolta a labdát, és vezetett egy-két ígéretes akciót, de a szervezetten játszó paksiak védelmét nem tudta zavarba hozni. A fordulás után több lett a szabálytalanság, de helyzetekben továbbra sem bővelkedett a találkozó, olyannyira, hogy igazán nagy lehetőség a hajráig egyik csapat előtt sem adódott. A 80. percben azonban megtört a jég, Sztafan Denkovics passza után Tóth II Balázs mintegy 30 méterről lőtte ki a jobb alsó sarkot (1-0). A paksiak a hajrában nem tudtak egyenlíteni, ráadásul Bori Gábort is elveszítették, a csereként beállt középpályás ütésért kapott piros lapot.