RangAdó Díjátadó: az idény legjobbjait díjazza a szövetség

2019. május. 20., 13:47   |

Hétfőn este a RangAdó Díjátadó Gálán díjazza a hétvégén véget ért labdarúgószezon legjobbjait a Magyar Labdarúgó Szövetség.

Idén is kilenc kategóriában hirdetnek győztest (az év férfi és női játékosa, az év férfi és női felfedezettje, férfi gólkirály, az OTP Bank Liga legjobb edzője, a legjobb játékvezető, a legszebb gól és Fair Play-díj), a kategóriák három jelöltje most is a klubok szavazatai alapján dőlt el, hiszen minden klub részéről a csapatkapitány, a vezetőedző valamint a legidősebb és a legfiatalabb játékos szavazott az általa legjobbnak tartott 3-3 játékosra kategóriánként.

Az Év Gólja kategóriában ezúttal is a szurkolók szavazata dönt. Az első körben leadott szavazatok alapján kialakult a TOP 3 mezőnye, ebből választják ki szavazatukkal a legszebb találatot a szurkolók.

A gólok között található a debreceni Bódi Ádám a Paks ellen, szögletből szerzett, utolsó perces gólja, a szintén debreceni Zsóri Dániel ugyancsak utolsó perces ollózó találata a Ferencváros ellen, valamint a ferencvárosi Lovrencsics Gergő Vidinek lőtt gólja.

A RangAdó Díjátadó Gála hétfőn este 20.00 órakor kezdődik, az M4 Sport élő közvetítése mellett.

Az év legszebb gólja kategóriában az alábbi gólokra lehet szavazni az m4sport.hu-n.