Rudolf első gólja nem ért pontot

2013. május. 27., 22:12   |

Az OTP Bank Liga 29. fordulójának egyetlen hétfői meccsén Pécsett folytatta rossz idegenbeli sorozatát a DVTK.

PMFC-Matias - DVTK 2-1 (2-0)
Berger József (Viszokai László, Kis Zoltán)
Gólszerző: Grumics az 1., Szatmári a 19., ill. Rudolf a 46. percben

Egy percet sem kellett várni az első gólra, egy jobb oldali beadás után Kádár Tamás nem tudta megszerezni a labdát, Miroszlav Grumics pedig közelről a kapu bal oldalába fejelt (1-0). A 19. percben növelte előnyét a Pécs, Szatmári Lóránd egy csellel becsapta Gohér Gergőt, majd 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt (2-0). A szünetig a DVTK nem tudott válaszolni, pillanatokkal a fordulás után azonban igen, Rudolf Gergely két csel után 10 méterről, balról a bal alsó sarokba lőtt, megszerezve első diósgyőri találatát (2-1). A vendégek erejéből egyenlítésre már nem futotta, a PMFC jó első félidei játékának köszönhetően megszerezte a három pontot.