Továbbra is nyeretlen a Kecskemét

2012. augusztus. 17., 22:38   |

A Kaposvári Rákóczi idegenbeli győzelmével rajtolt az OTP Bank Liga 4. fordulója. A somogyi zöld-fehérek 2-1-re nyertek Kecskeméten.

KTE-PHOENIX MECANO–KAPOSVÁRI RÁKÓCZI 1-2 (1-1)
Vezette: Oláh Gábor (Medovarszki János, ifj. Kormányos Gábor)
Gólszerző: Sós (15.), illetve Vrucina (4., 50.)

A Kaposvár gyorsan előnybe került horvát játékosa góljával (0-1), ám a szezonban már a második találatát jegyző Sós Márkó révén a KTE a 15. percben kiegyenlített (1-1). A félidő második felében a hazaiak fölénybe kerültek, de nem tudtak újabb gólt szerezni. Ahogy az első félidőt, úgy a másodikat is Bojan Vrucina góljával kezdte a Rákóczi (1-2), mint utóbb kiderült ez meccsdöntő találat volt. Hiába támadott a folytatásban is nagy erőkkel a KTE, Hajdúch kapus minden kísérletet meghiúsított. A Kaposvár eddig a páratlan fordulókban kikapott, a párosokban nyert, a KTE ellenben még nyeretlen, a lila-fehérek két döntetlenük után kétszer kikaptak. Sorozatban a negyedik hazai bajnoki mérkőzésükön maradtak nyeretlenek.