UEFA Futsal Cup: győri vereség a második napon

2011. november. 17., 17:12   |

A grúz bajnok szerdai legyőzése után a Rába ETO csütörtökön 3-1-es vereséget szenvedett a házigazda Sportingtól.

A győriek számára óriási volt a meccs tétje, hiszen a magyar bajnok a Sporting legyőzésével máris biztosíthatta volna továbbjutását a futsal BL döntőjébe, vagyis Európa legjobb négy csapata közé. A házigazdák azonban az első félidőben eldöntötték a meccset, a 8., a 10., és a 12. percben is szereztek egy gólt. A 3-0-ás félidő után a győriek a második félidő elején al-Ioani révén szépítettek ugyan, de ennél közelebb már nem jutottak a hazaiakhoz, 3-1 lett a találkozó végeredménye. Az ETO abban az esetben még megszerezheti a továbbjutást érő csoportgyőzelmet, ha a harmadik játéknapon nyer a Targu Mures ellen, a grúz Iberia Star Tbiliszi pedig legyőzi a portugálokat.

Sporting-Rába ETO 3-1 (3-0)
Gólszerzők: Marcelinho (8.), Déo (10.), Pedro Cary (12.), ill. al-Ioani (22.)