UEFA Futsal Cup: Kiütéssel nyert a Rába ETO

2010. augusztus. 17., 22:59   |

Az UEFA Futsal Cup győri selejtezőjének második játéknapján a magyar bajnok Rába ETO 10-0-ra legyőzte az andorrai Encamp együttesét, és már csak egy győzelemre van szüksége a minitorna megnyeréséhez. A házigazda a csütörtöki utolsó játéknapon az angol Helvecia Futsal Londonnal mérkőzik meg a továbbjutásért.

A svájci bajnok elleni hétfői sikert követően a Rába ETO az andorrai Encamp ellen is magabiztos győzelmet aratott. A győriek az 5. percben szerezték meg a vezetést, majd szünetig újabb négy alkalommal találtak az ellenfél kapujába. A fordulás után sem változott a játék képe, az andorrai együttes a nagy különbségű vereséget sem tudta elkerülni, 10-0 lett a végeredmény. Neris három góllal lett a meccs legeredményesebb játékosa, mellette Madarász és Harnisch és duplázni tudott.

A győriek a csütörtöki utolsó játéknapon a szintén hibátlan Helvecia Futsal London együttesével mérkőznek meg a csoportelsőség megszerzéséért.

Rába ETO - FC Encamp (andorrai) 10-0 (5-0)
Gólszerző: Amrani (5.), Neris (11., 33., 34.), Harnisch (17., 37.), Madarász (19., 20.), Dróth (29.), Tóth Sz. (30.)