Főoldal >  Megyei Igazgatóságok

Megyei Igazgatóságok



Bács-Kiskun Megyei Igazgatóság
Igazgató: Losonczy László
Társadalmi elnök: Szabó Mihály
+36 30 7742 644
+36 (76) 507 703
Fax: +36 (76) 507 703
bacs@mlsz.hu
6000 Kecskemét, Zimay L. u. 3.

Baranya Megyei Igazgatóság
Igazgató: Bogyay Zoltán
Társadalmi elnök: Réfi Gábor
+36 30 7742 626
+36 (72) 312 433
Fax: +36 (72) 212 715
baranya@mlsz.hu
7621 Pécs, Timár u. 21


Békés Megyei Igazgatóság
Igazgató: Szpisják Zsolt
Társadalmi elnök: Dankó Béla
+36 30 7742 614
+36 (66) 441 033
Fax: +36 (66) 441 033
bekes@mlsz.hu
5600 Békéscsaba, Gyulai út 59.

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóság
Igazgató: Sajti Viktor
Társadalmi elnök: Balázs András
+36 30 7742 737
+36 (46) 507 715
Fax: +36 (46) 507 715
borsod@mlsz.hu
3530 Miskolc, Mindszent tér 1.

Budapesti Igazgatóság
Igazgató: Lovász Tamás István
Társadalmi elnök: dr.Török Gábor
+36 30 7742 671
+36 (1) 318 1338
Fax: +36 (1) 266 0235
budapest@mlsz.hu
1053 Budapest, Curia u. 3.

Csongrád Megyei Igazgatóság
Igazgató: Nógrádi Tibor
Társadalmi elnök: Kis-Rigó László
+36 30 7742 712
+36 (62) 426 940
Fax: +36 (62) 426 940
csongrad@mlsz.hu
6726 Szeged, Közép fasor 1-3.

Fejér Megyei Igazgatóság
Igazgató: Schneider Béla
Társadalmi elnök: Bencsik István
+36 30 7742 677
+36 (22) 312 282
Fax: +36 (22) 506 126
fejer@mlsz.hu
8000 Székesfehérvár, Csíkvári út 10.

Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatóság
Igazgató: Horváth László
Társadalmi elnök: Bolla Péter
+36 30 7742 650
+36 (96) 523 330
Fax: +36 (96) 523 331
gyor@mlsz.hu
9024 Győr, Kálvária u. 4-10.

Hajdú-Bihar Megyei Igazgatóság
Igazgató: Csige László
Társadalmi elnök: Tasó László
+36 30 7742 655
+36 (52) 413 179
Fax: +36 (52) 413 179
hajdu@mlsz.hu
4025 Debrecen, Piac u. 71.

Heves Megyei Igazgatóság
Igazgató: Várkonyi Ferenc
Társadalmi elnök: Jakab Gábor
+36 30 7742 621
+36 (36) 515 365
Fax: +36 (36) 515 365
heves@mlsz.hu
3300 Eger, Dobó tér 6/A

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Igazgatóság
Igazgató: Varga Zsolt László
Társadalmi elnök: dr. Mosonyi Géza
+36 30 7742 615
+36 (56) 513 804
Fax: +36 (56) 513 805
jasz@mlsz.hu
5000 Szolnok, Baross u. 25.

Komárom-Esztergom Megyei Igazgatóság
Igazgató: Khéner László
Társadalmi elnök: dr. Kancz Csaba
+36 30 7742 641
+36 70 778 2837
Fax: +36 (34) 302 411
komarom@mlsz.hu
2800 Tatabánya, Fő tér 4.

Nógrád Megyei Igazgatóság
Igazgató: Schuchmann Attila
Társadalmi elnök: Barna János
+36 30 7742 713
+36 (32) 432 077
Fax: +36 (32) 432 077
nograd@mlsz.hu
3100 Salgótarján, Bartók Béla u. 10.

Pest Megyei Igazgatóság
Igazgató: Benkő Tamás
Társadalmi elnök: Szlahó Csaba
+36 30 7742 681
+36 (1) 354 0901
Fax: +36 (1) 331 3305
pest@mlsz.hu
1052 Budapest, Városház u. 7.

Somogy Megyei Igazgatóság
Igazgató: Csendes Balázs
Társadalmi elnök: Szita Károly
+36 30 7742 638
+36 (82) 510 767
Fax: +36 (82) 510 652
somogy@mlsz.hu
7400 Kaposvár, Fő utca 10.

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatóság
Igazgató: dr. Barczi Róbert
Társadalmi elnök: Szalacsi Árpád
+36 30 7742 660
+36 (42) 316 069
Fax: +36 (42) 316 069
szabolcs@mlsz.hu
4400 Nyíregyháza, Egyház u. 15. fsz. 23.

Tolna Megyei Igazgatóság
Igazgató: Krausz Márton
Társadalmi elnök: Süli János
+36 30 7742 725
+36 (74) 511 123
Fax: +36 (74) 412 857
tolna@mlsz.hu
7100 Szekszárd, Keselyűsi u. 3.

Vas Megyei Igazgatóság
Igazgató: Dobány Lajos
Társadalmi elnök: Prof. dr. Gadányi Károly
+36 30 7742 699
+36 (94) 505 336
Fax: +36 (94) 505 337
vas@mlsz.hu
9700 Szombathely, Berzsenyi tér 2/B III. em.

Veszprém Megyei Igazgatóság
Igazgató: Csik Ferenc
Társadalmi elnök: Császár László
+36 30 7742 630
+36 (88) 401 396
Fax: +36 (88) 401 396
veszprem@mlsz.hu
8200 Veszprém, Wartha V. út 3.

Zala Megyei Igazgatóság
Igazgató: Józsi György
Társadalmi elnök: Preisinger Sándor
+36 30 7742 702
+36 (92) 348 206
Fax: +36 (92) 510 359
zala@mlsz.hu
8900 Zalaegerszeg, Kossuth u. 47-51.
nyomtatás

Facebook

Twitter

YouTube