Az OTP Bank Liga alsóházi összecsapásán a kaposváriak Andrei Coroian találatával 1-0-ra verték a Mezőkövesdet.

Kaposvári Rákóczi - Mezőkövesd-Zsóry 1-0 (0-0)
Vezette:
Szabó Zsolt
Gólszerző: Coroian az 50. percben

A legutóbbi kilenc bajnokiján nyeretlen kaposváriak bennmaradási reményei egyre halványultak az utóbbi fordulókban, egy újabb pontvesztéssel szinte minden reményük elszállt volna a cél elérésére. Az első félórában érződött, hogy mindkét csapat számára kiemelten fontos a győzelem, de sok volt a pontatlanság a pályán, így a szünetig csak helyzetekig jutottak a felek, nem született gól. Az 50. percben vezetést szerzett a Kaposvár, egy beadás után a vendégek kapusa röviden ütötte ki a labdát, a jól helyezkedő Andrei Coroian pedig a léc alá lőtte a kipattanót (1-0). A kövesdiek azonnal válaszolhattak volna, de ziccert hibáztak, a 80. percben pedig Vermes Krisztián kiállítása miatt létszámban is hátrányba kerültek. A hajrában a Kaposvár megőrizte előnyét, és megszerezte első bajnoki győzelmét Selymes Tibor irányítása alatt.

Simple Női Kupa: sorozatban harmadszor aranyérmes az ETO