Futsal: Közel a címvédéshez a Rába ETO

2018. június. 04., 23:14   |

A futsal NB I aranyéremért zajló párharcának második mérkőzésén az ETO nagy csatában, büntetőkkel verte a Berettyóújfalut.

Múlt pénteken a győriek elvették a Berettyóújfalu pályaelőnyét, a hazai pályán addig veretlen riválisuk ellen gólt sem kapva nyertek (0-3). A második meccset Győrben játszották le hétfőn este. Ismét nagy csatára késztették egymást a felek, és ezúttal jóval szorosabban, izgalmasabban alakult a találkozó.

A rendes játékidő 2-2-es döntetlent hozott, majd a kétszer ötperces hosszabbításban egy-egy gól született mindkét oldalon. A meccs így büntetőrúgásokkal dőlt el, amiben az ETO bizonyult jobbnak, a győriek ezzel 2-0-ra vezetnek összesítésben. A harmadik mérkőzést Berettyóújfaluban rendezik, pénteken.