Pont nélkül maradt Újpesten a Debrecen

2012. október. 10., 20:40   |

A Ligakupa 3. fordulójában Toricska Rajmund duplájával győzött az Újpest.

Szerdán nyolc mérkőzést rendeztek a Ligakupa 3. fordulójában. Az A csoportban a Haladás 20 perc után már 3-0-ra vezetett a Honvéd ellen, de a fővárosiak felálltak a padlóról, és a 84. percre kialakították a 3-3-as végeredményt. A B csoportban a Vasas a 88. perc elején még 1-0-ra vezetett a Pécs ellen, ám a hajrában Ceolin egyenlített, pontot szerezve csapatának. A Siófok és a Paks mérkőzése nem hozott gólt.

A C csoportban a Lombard Pápa Seye duplájával került előnybe a Kaposvárral szemben, a Rákóczi erejéből csak a szépítésre futotta. A Videoton utánpótláskorú játékosokkal látogatott Zalaegerszegre, de így is legyőzte a másodosztályú együttest.

A D csoportban az MTK és a Kecskemét összecsapásán Salami második félidei találata döntött a vendégek javára.  A fiatal csapattal felálló Újpest Toricska Rajmund két góljával 2-1-re legyőzte a jóval rutinosabb játékosokat is bevető, eddig hibátlan DVSC-t, míg a DVTK magabiztosan tartotta otthon a három pontot az Eger elleni meccsen (3-0).

Eredmények:

A csoport:

HALADÁS – BP. HONVÉD 3–3 (3–1)
Gólszerző: Andorka a 2., Andorka (11-esből) a 6., Radó a 19., ill. Faggyas a 31., Hidi a 76., Abass a 84. percben

B csoport

VASAS – PMFC-MATIAS 1–1 (0–0)
Gólszerző: Mundi a 61., ill. Ceolin a 88. percben

FGSZ SIÓFOK – MVM PAKS 0–0

C csoport

LOMBARD PÁPA – KAPOSVÁRI RÁKÓCZI 2–1 (0–0)

ÚJPEST FC – DVSC-TEVA 2–1 (1–0)
Gólszerző: Toricska a 41., Toricska a 62. percben, ill. Kulcsár T. (11-esből) a 48. percben

DIÓSGYŐRI VTK – EGRI FC 3–0 (0–0)
Gólszerző: Gohér a 47., Tisza (11-esből) a 62., Tisza a 82. percben