Az OTP Bank Liga 23. fordulójának vasárnapi játéknapján a Ferencváros 0-2-ről fordított a sereghajtó otthonában.

Zalaegerszeg–Ferencváros 2–3  (1-0)
Bognár Tamás (ifj. Tóth Vencel, Berettyán Péter)
Gólszerző:
Kocsárdi a 42. (11-esből), Máté az 57., ill. Simic a 61., Hakola a 71., Hakola a 92. percben

A szezon eleje óta nyeretlen zalaiak jobban kezdték a mérkőzést, egymás után alakították ki helyzeteiket, és a 42. percben megszerezték a vezetést is: a Brkic elleni szabálytalanságért megítélt büntetőt Kocsárdi Gergely értékesítette (1-0). A Ferencváros a második félidőben átvette az irányítást, de az 57. percben egy jobb oldali szöglet után Máté Péter tovább növelte a hazai előnyt, az öt és feles jobb sarkától a bal sarokba fejelt (2-0). A 61. percben szépítettek a vendégek, Simic futotta le védőjét, majd 11 méterről a jobb alsó sarokba helyezett (2-1). A 71. percben a Fradi-fölény újabb gólt eredményezett, egy bedobást követően Hakola talált a bal sarokba (2-2). A 92. percben a győztes gólt is megszerezték a vendégek, Hakola 22 méterről lőtte ki a bal alsó sarkot (2-3)

Budapest Honvéd - Lombard Pápa 2-0 (2-0)
Radványi Ádám (Viszokai László, Horváth Róbert)
Gólszerző: Délczeg a 17., Botis a 24. percben

Az aktívabban kezdő hazaiak a 17. percben megszerezték a vezetést: Vécsei Bálint szerzett labdát, majd indította Délczeg Gergelyt, aki 16 méterről a kifutó Szűcs Lajos mellett a kapu közepébe helyezett (1-0). A 22. percben tizenegyeshez jutott a Honvéd, Ivancsics Gellért büntetőjét azonban Szűcs látványos védéssel hárította. A 24. percben mégis növelte előnyét a kispesti együttes, egy jobb oldali szöglet után Sorin Botis 6 méterről fejelt az üres kapuba (2-0). A pápaiak nem adták fel, még a szünet előtt lőttek egy kapufát, majd a 74. percben egy újabbat, majd a 78. percben a hazaiak is megmutatták, hogy tudnak kapufát lőni. Gól azonban nem született, a Honvéd otthon tartotta a három pontot.