Pénteken egy mérkőzést játszottak le az OTP Bank Liga 7. fordulójából.

Lombard Pápa - MTK Budapest 0-1 (0-1)
Vad II István
Gólszerző: Vass Patrik a 45. percben

A találkozót egyperces gyászszünet előzte meg a szerdán elhunyt legendás labdarúgó, az MTK akadémiájának névadója, Sándor Károly emlékére. Az első félóra az MTK-é volt, de hiába birtokolta sokkal többet a labdát a kék-fehér együttes, a zártan védekező pápaiak tartották a gólnélküli döntetlent. A 45.percben megszerezte a vezetést a vendégegyüttes, Hidvégi beadását követően Vass Patrik fejelt 5 méterről a kapuba (0-1). A második félidőben valamivel aktívabb lett a Lombard, egy-két helyzettel jelezte, hogy igényt tart legalább az egyik pontra, de mezőnyfölényre nem tudott szert tenni. A lefújásig mindkét együttes előtt adódtak lehetőség, gól azonban nem született, a kék-fehérek begyűjtötték mindhárom pontot, a Pápa továbbra is nyeretlen az MTK ellen.