A Paks maradt hibátlan

2014. augusztus. 08., 22:07   |

A két hatpontos csapat egymás elleni mérkőzésén a házigazda paksiak 3-0-ra legyőzték az MTK-t az OTP Bank Liga 3. fordulójában.

MVM Paks - MTK Budapest 3-0 (1-0)
Vezette: Solymosi Péter
Gólszerző: Bartha a 3., Eppel az 58., Könyves a 78. percben

Gyors góllal nyitott a Paks, a 3. percben Nagy Tibor nagy hibájából Bartha László került ziccerbe, és nem is hibázta el a lehetőséget (1-0). Az első félidőben mindkét csapat több gól is szerezhetett volna, Könyves Norbert és Bese Barnabás is elpuskázott egy-két nagy helyzetet. Az 58. percben Eppel Márton duplázta meg együttese előnyét, 25 méterről lőtt nagy gól a kapu jobb oldalába (2-0). Az MTK hiába küzdött a szépítésért, a harmadik találat is a paksiaké volt, egy szép akció végén Könyves Norbert 10 méterről alakította ki a 3-0-ás végeredményt, a tolnaiak így három kör után százszázalékos teljesítménnyel vezetik a tabellát.