Szűcs Lajos pontot hozott a Pápának

2014. március. 07., 16:43   |

Az OTP Bank Liga 19. fordulójának pénteki játéknapján a Mezőkövesd 1-1-es döntetlent ért el Pápán.

Lombard Pápa - Mezőkövesd-Zsóry 1-1 (0-0)
Vezette:
Vad II István
Gólszerző: Csizmadia a 89., ill Menougong a 80. percben

Az első helyzet a hazaiak előtt adódott, ezt követően azonban a kövesdiek dolgoztak ki hatalmas lehetőségeket, a nagyszerűen védő Szűcs Lajos hálóját mégsem sikerült bevenni. A félidő végén egy büntető is kimaradt, Melczer Vilmos lövését Szűcs védte a bal saroknál. A második félidő nagy része is a kihagyott helyzetekről szólt, majd a csereként beállt George Menougong lépett ki Bognár István átadásával, és hat méterről a kapuba emelt (0-1). A hajrában megmentette az egyik pontot a Pápa, a 89. percben egy jobb oldali szöglet után Struhár fejelt kapufát, a kipattanót Csizmadia Csaba lőtte rá, a labda a kapust és egy védőt érintve került a hálóba (1-1).