Döntetlennel kezdődött a 25. forduló

2014. április. 18., 21:22   |

Az OTP Bank Liga 25. fordulójának pénteki meccsén a PMFC-Matias egy pontot szerzett a Puskás Akadémia székesfehérvári otthonában.

Puskás Akadémia - PMFC-Matias 1-1 (1-1)
Farkas Ádám
Gólszerző: Szakály a 6., ill. Pölöskey a 24. percben

A Puskás Akadémia utolsó meccsét játszotta átmeneti otthonában, a következő fordulótól már a felcsúti Pancho Arénában fogadja ellenfeleit. A találkozó 6. percében vezetést szereztek a házigazdák, a Tischler Patrik ellen elkövetett szabálytalanságért megítélt büntetőt Szakály Dénes értékesítette (1-0). A 24. percben egyenlítettek a pécsiek, egy jobb oldali beadás után Pölöskey Péter lőtt a jobb alsó sarokba (1-1). A folytatásban aktívabb volt a Puskás Akadémia, helyzetei is voltak, de több gólt nem tudott szerezni, mint ahogyan a pécsiek sem találtak be többször, maradt az 1-1. A vendégek gólszerzőjét, Pölöskeyt a 84. percben kiállította a játékvezető.